מפגש משוב מצומצם - 19.2

ליישם ויסות עצמי ולקבל משוב, 19.2

כמעט חודשיים אחרי שהתחלנו, אספנו בסדנא 7 אנשים שענו על הקריטריונים הבאים: היה להם מה לומר על המודל של הסדנא, היו מהראשונים שהצטרפו למהלך, או שניהם. הפגישה התנהלה בטוב, והסתכמה במפת החשיבה שלעיל.

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/מפגש-משוב-מצומצם-19.2.jpg" title="ליישם ויסות עצמי ולקבל משוב, 19.2" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

 

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect