סיכום ביניים, 2.4.2013

סיכום ביניים, 2.4.2013

לאחר ארבע פגישות, לפי התכנון, הגענו לפגרה. פגרה שתאפשר לזכאים להתאפס על המסעדה, ולי להפחית מעט מהעומס האישי. המטרה הייתה להפגש שוב בעוד כמה חודשים ולראות איך מקדמים את מה שנשאר תלוי (וזה הרבה). בפועל, לא הצלחנו להפגש עד היום (סוף 2014). אינשאללה, עוד יקרה.

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2015/04/סיכום-ביניים-2.4.13.jpg" title="" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="910px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect