קפה תיקונים - שלנו

ארבעת השאלות, אוקטובר 2013

לאחר קיץ לא מוצלח כלכלית, החלטתי שכדי שהפרוייקט יצליח לחיות, צריך להפסיק לפרפר עם הסדנאות ולהשאר עם ליבת הפרוייקט, הסדנא הפתוחה, ולו מכיוון שאותה אני עושה בכיף גם בהתנדבות – ובאמת, כשאנשים שואלים אותי איך זה מצליח לעבוד, אני עונה – "זה עובד בגלל שגם אם לא יבוא אף אחד היום, אני עדיין אהנה מזה בעצמי. זה כיף לפחות לבנאדם אחד, אז זה עובד. ואז גם באים האחרים".

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/ארבעת-השאלות-אוקטובר-2013.jpg" title="ארבעת השאלות, אוקטובר 2013" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

 

רצה הגורל, בדיוק באותו זמן שאני מכין את עצמי לשנת החורף וגוזם את כל הפעילות הפריפריאלית של הסדנא, מתקשרים אלי אורן ואיתמר. "באורט, קיבלנו כסף לפרוייקט שחייב לעסוק בקיימות וקהילה ואנחנו רוצים לעשות אותו בסדנא, עם התלמידים שלנו". ההתמדה היא 90% מההצלחה, שמעתי פעם. והנה זה מוכיח את עצמו.

"לקבל את השינוי ולהגיב ביצירתיות", הולמגרן אמר. הנה אנחנו באים.

 

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect