תובנות מרכזיות מאפיון אתר הארגון

מ"ד המצ"ב, 21.6.11

החיבור בין אתרי האינטרנט לכלי הפרמקלצ'ר מעלים בי ספקות. מנסה לפשר. נותן לעצמי משימות לנסות לשחק עם הכלים קצת, ולשחרר את ההצמדות לכלים המוכרים. לאחר סקיצות של דדי על בסיס האפיון הכללי שהתחלנו איתו, אנחנו מציגים את המצגת לועד המנהל של ארגון הפרמקלצ'ר, ובגדול הם מאשרים את המהלך (לא שהיה להם איזו אופציה טובה יותר…) – קובץ המצגת, כאן.

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/ארבע-השאלות.jpg" title="ארבעת השאלות – אישי 21.6.11" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="910px" zoom="3.4" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

תובנות מרכזיות מאפיון אתר הארגון

תובנות מרכזיות מאפיון אתר הארגון

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect