עבודה עם קואצ'ר על ניהול זמן ואגירת אנרגיה (קיץ 2013)

עבודה עם קואצ'ר על ניהול זמן ואגירת אנרגיה (קיץ 2013)

בחודשים מאי-אוגוסט 2013, ומתוך תהליך ארוך של הפנמה שמקורו בתכנון העל והמשכו בקבוצת הלמידה הראשונה שלי, החלטתי לקיים תהליך בזק אד-הוק בעזרת קואוצ'ר, ולו כדי לתת ניסיון להנחייה מסוג זה. בתחילה הייתי סקפטי, אך במהרה הצלחתי להשתחרר מהכבלים ולעבוד ברצינות בתוך התהליך. תכננו להפגש כ-10 מפגשים, אך החלטתי לאחר חשיבה רבה לסיים את התהליך לאחר 7 או 8 מפגשים. התהליך נגמר בהבנה שתפיסות העולם של הקואוצ'ר ושלי היו שונות מדי כדי להצליח ביחד לייצר אסטרטגיה שנותנת לי מענה בנושא.

תמונות לוח (במהלך העבודה) מהתהליך

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2015/03/2013-07-30-13.49.31.jpg" title="" description="לוח תעדוף משימות" align="center" click="1" scroll_zoom="1" canvas_mode="1" maxwidth="910px" dia="400px" zoom="2.5" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

המקום שלי במערכת

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect