פרנסה נאותה: הערכה, קיץ-סתיו 2012

פרנסה נאותה: הערכה, קיץ-סתיו 2012

בעת ובעונה אחת קרו שני דברים בלתי תלוים בעלי השפעה משמעותית על תכנון הפרנסה הנאותה. לידת הסדנא הקהילתית לקיימות, ובמשפחה – לידתו של אילן. המשתנים החדשים השפיעו על ההסטה של העשייה שלי אל תוך הסדנא וניסיון לגיזום כל מיני פרוייקטים שלא מניבים ושפשוט לא יכולתי לומר להם לא (קטע כזה שלי).

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/פרנסה-נאותה-הערכה-אביב-2012.jpg" title="פרנסה נאותה – הערכה, אביב 2012" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

קישורים חיצוניים:

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect