4#: פרנסה נאותה

פרנסה נאותה, ינואר 2014

אחרי קיץ עמוס בפעילות וסדנאות שהרווח הפיננסי מהן היה מאוד נמוך, הבנתי שלהפעיל את הסדנא כעסק חברתי יהיה בעיה. שיתוף הפעולה הנרקם עם אורט טבעון עשוי להיות בדיוק הפתח להכניס את הסדנא למיינסטרים ולרשות המקומית דרך הדלת האחורית. בנוסף, כאן נפלה ההחלטה לצאת עם קורס הפרמקלצ'ר שלי בחורף 2014.

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/פרנסה-נאותה-ינואר-2014.jpg" title="פרנסה נאותה, ינואר 2014" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect