סדנת בניית תנור שמש, ה-24 לאוגוסט, פלאייר

קטן זה יפה, איטי זה שפוי: תכנון סדנת הפיילוט – 17.7.12

מתוך התכנון הבנו שאנחנו רוצים לבדוק את הפוטנציאל של הרעיון כאן בטבעון, ועל הדרך נאסוף גם דעות וכתובות דוא"ל של אנשים שמתעניינים. הרעיון היה לנצל את הקיץ ולעשות סדנת תנורי שמש על הדשא המרכזי, וכך גם למשוך תשומת לב. הנה מפת התכנון לאירוע, ולאחריה הפלאייר.

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/סנדת-פיילוט.jpg" title="" description="סנדת פיילוט, 17.8.12" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

 

סדנת בניית תנור שמש, ה-24 לאוגוסט, פלאייר

סדנת בניית תנור שמש, ה-24 לאוגוסט, פלאייר

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect