מיפוי קשרים - 23.7.12

שאלון לאיסוף נתונים ומיפוי אנושי

לאחר ביצוע שאלון אינטרנטי (להלן התוצאות, מבולגנות אמנם…) ומיפוי אנושי (מפת חשיבה למטה), שאלנו את ארבעת השאלות, והחלטנו ללכת על פיילוט עם המתנ"ס כדי להכנס למקום שבו המשאבים נמצאים. שיתוף הפעולה לא הבשיל מפאת קצר בתקשורת (מהצד של המתנ"ס).

מיפוי קשרים - 23.7.12

מיפוי קשרים – 23.7.12

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/ארבעת-השאלות-23.7.12.jpg" title="ארבעת השאלות 23.7.12" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

 

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect