תרגיל פונקציות וניתוח מרכיבים, פגישה אחרונה, 20.3.2013

תרגיל פונקציות וניתוח מרכיבים, פגישה אחרונה, 20.3.2013

תוצרים חלקיים של המפגש האחרון. התחושה היא שהתהליך נגדע בעיבו, כמו שחשבתי שיקרה, כיוון שארבע מפגשים של 3 שעות בקושי רב מצליחים להכיל את הרעיונותף בטח ובטח שלא להגיע לתכנון מושלם. המקום בו הכשלון הורגש הכי הרבה הוא בכך שבתהליך הזריז כמו שהוא היה, מעט מאוד הגיע לכדי יישום ולו מהסיבה שלא היו להם ברירות והם היו כבר בתוך השיפוצים. היה הרבה כיבוי שריפות.

תרגיל פונקציות

תרגיל הספגטי

תרגיל הספגטי

ניתוח מרכיבים וחלופות

[magny image="http://www.permaculche.com/wp-content/uploads/2014/10/ניתוח-מרכיבים-וחלופות.jpg" title="ניתוח מרכיבים וחלופות" description="" align="right" click="1" scroll_zoom="1" small_image="" canvas_mode="1" maxwidth="925px" zoom="2.5" dia="400px" skin="new-im-frame-photo,new-title-below,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-light" ]

 

Post By אסף צ'רטקוף (207 Posts)

היה במסע הזה הכל. רגעים של כפירה מעורבבים עם זיקוקים של הארה. נקודת ההתחלה הייתה ידועה אך הסיום (כמו תמיד) אינו ידוע, רק מורגש, מציץ לרגע ואז שוב נעלם, מזכיר שסופים הם רק אשלייה של הדמיון.

In this journey, i had it all. Moments of disbelief, mixed with flares of enlightment. The starting point was known but the ending (as always) was not, only felt, glancing for a moment, and then vanish again, as a remainder that ends are only figments of our imagination.

Website: → אספצ'ה עושה פרמקלצ'ר

Connect